You are the author of this listing. Edit listing

Unieke, natuurstenen, monumentale, 16e-eeuwse villa op 5 meter van het strand aan Brsecine Bay, regio Dubrovnik.

De villa werd voor het eerst gebouwd, en was eigendom van, de beroemde Kroatische dichteres Cvijeta Zuzoric uit de 16e eeuw en wordt door de wet beschermd als nationaal erfgoed. Het ligt op slechts een paar meter van de zee, op een prachtig strand in een beschutte baai, op ongeveer 20 minuten rijden van de stad Dubrovnik. Deze prachtige locatie is aantrekkelijk voor iedereen die op zoek is naar een fantastische villa op een prachtige locatie, omringd door ongerepte natuur en geniet van uw eigen privacy en rust. Toch biedt de locatie nog een voordeel: de nabijheid van Dubrovnik.

5 slaapkamers.
4 badkamers.
woonkamer
zomerkeuken
groot balkon
terras
opslagruimte
aanlegplaats voor boot beschikbaar (tegen additionele vergoeding)

Het eigendom wordt verkocht middels een curator. De open-marktwaardering van het onroerend goed is 1.200.000,00. Aanbiedingen boven 600.000,00 EUR dienen uiterlijk op 1 mei 2018 te worden ingediend.

Bezichtigingen op afspraak kunnen worden geregeld door rechtstreeks contact met ons op te nemen: +31(0)20 2170808 (bij geen gehoor: +49 15735224746)

Bijzonder aan dit aanbod